Dejte hlas našim stránkám

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

   

 

 

    

    

     

         

      

     

   

  

   

 

 

 

 

AKTUALITY

 

 

Adélka zahynula. Bohužel vám musím oznámit velmi smutnou zprávu. Na nový rok 1.1.2004 jsme byli na procházce v chatové osadě u Berouna.Procházeli kolem jednoho baráku kde měli za PLOTEM bílého ovčáka, který dost na nás agresivně štěkal a narážel do branky. Najedou branku vyrazil a vrhnul se přímo na Adélku.Během chviličky aniž bysme mohli nějak zakročit ji zabil:-( Pes pak utekl do lesa...

Adélka byla hodně vyjímečný pejsek a zůstane nám navždy v srdci. Tyto stránky budou také jako památka na ni...

Tímto chci také napsat, že tyto stránky již nebudu aktualizovat. Email bude samozřejmě k dispozici, takže na něj můžete psát. Budu aktualizovat pouze fotky Ketynky v tomto fotoalbu http://pesketynka.album.cz/ketynka

 

 

 

 

 

ADÉLKA 8.12.2003 - a je tady zima, brrrr :-(  Nevím jak vám, ale mě se to teďka venku vůbec nelíbí. Hrozně to tam na zemi studí a lepí se mi na chodník ťapičky. Ještě, že máme nové svetry, ty nás alespoň trochu zahřejí.

 

KATKA 5.12.2003 - tak jsem se rozhodla pro zájemce zveřejnit více našich fotek. Jelikož tyto stránky mají málo místa na další fotky, vložila jsem je na jiné stránky. Takže kdo má zájem si prohlídnout další fotky (samozřejmě tam budou přibývat další a další) stačí k liknout na tyto odkazy:

fotky Adélky

fotky Ketynky

Mix fotek - různé, docela povedené fotky,které jsme já a přítel nafotili

 

KETYNKA 15.11.2003 - po dlouhé době výlet na čerstvý vzduch. Doštěkaly jsme páníčky o prodlouženém víkendu až na Šumavu. A jelikož jsme hodní pejsci, tak nám štěstí přifouklo hezké počasí. Já Ketynka jsem ušla celých devět kilometrů v horských podmínkách a vůbec jsem neodmlouvala. To Adélka je přeci jen menší a občas na velikých nerovnostech zalezla do půjčeného pytle na pejsky (viz. obr.). Přes krásný vzdoušek a čistotu jsme se rádi vraceli domů. Nejsme přeci žádní horský bafani, jako třeba kámoš Alfréd :-)

 

 

KATKA 13.11.2003 - při prohlížení fotek jsem narazila na starší fotky,které se velice povedly a zapomněla jsem je sem vložit. Byly nafoceny v září, když jsme hlídali kámoše Tomíka.

   

 

KETYNKA+ADÉLKA 25.10.2003 - jeli jsme se podívat na Alfréda. Je z něho už hodně velký pes, ale naštěstí je moc hodný a tak se ho nebojíme. Tedy spíš se občas bojí on nás :-)

 

 

 KATKA 15.10.2003 - opět nás navštívila naše rodinná kamarádka Betynka. Betynce už je 11měsíců a váží a měří pořád stejně. Je hodně malinkatá a taková už asi zůstane. Ale čert je to pořád velký. Oskárek se jí taky moc líbil a Oskar si Betynku taky hned zamiloval. Protože ona jediná se ho ani moc nebála a nechala si jím okusovat vousky a nožičky :-) A to se Oskarovi mooc líbí. Samozřejmě jsem je všechny spolu nafotili a fotky se moc povedli. Posuďte samy.

 

KATKA 1.8.2003 - do naší smečky přibylo další zvíře, a to andulka jménem Oskar Je to ještě mládě a nejde moc rozpoznat zda je to samec nebo samice, a protože jsem ho koupili v den kdy má Oskar svátek dali jsme mu i toto jméno. Třeba se z něj vyklube Oskarka :-) Holky si na něj zvykly poměrně rychle, i když jsme se ze začátku obávali, že ho budou lovit a útočit na něj po pár hodinách seznamování zjistily, že je to další člen smečky a že je neškodný :-) Oskar si na psy zvykl taky rychle, vlastně mu vůbec nevadily. Ketynka ho dokonce OLIZOVALA!! A Oskarovi to zjevně nevadilo, protože stál jako přibitý. Je spíš pozemní pták nejraději přistává na zemi a tak se stává, že při jeho pochodování po zemi narazí na psa do kterého si s chutí klovne :-) Teď už zbývá jen čekat jestli se náš Oskarek či Oskarka naučí něco povídat nebo i štěkat ? :-)

 

 

KATKA 19.7.2003 - výlet na lom Amerika.

KATKA 17.7.2003 - další z kolo výletů, tentokrát podél řeky Berounky.Holky se přesunuly z mého kola na pánečkovo, kde jsou mnohem spokojenější. A výlety rychleji ubíhají.

 

KATKA 16.7. 2003 - další týden dovolené jsme se flákali a odpočívali na Berounsku na chatě. Holky měly k dispozici velkou zahradu. Hned po první dnu se začaly chovat jako správní hlídači a neustále štěkaly za plotem na kolemjdoucí.

 

KATKA 8.7.2003 - letošní dovolenou jsme trávili v Českém Ráji a na Berounsku. Český Ráj jsme prochodili křížem krážem přes všechny kopce a veškeré tyto cesty s námi absolvovali i naši psi. To jen potvrdilo, že i takto malý psi jsou bezproblémovými společníky na výlety. Navíc se jim to náramně líbí, po výletech jsou stále plni energie a druhý den se dožadují dalších aktivit. Noci jsme trávili ve stanu v autocampu Sedmihorky www.campsedmihorky.cz

 

   

 

archiv aktualit

webmaster KATKA