Dejte hlas našim stránkám

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

   

 

 

    

    

     

         

      

     

   

  

   

 

 

 

 

   

               

 

Patřím k rase MALTÉZSKÝ PSÍK  (i když se mu, díky mému střihu, moc nepodobám)

Jak už asi víte jmenuji se Adélka, ale páničci mi taky říkají Ady, Andělka, Veverka,Tryskomyš, Petarda, princezna...

Narodila jsem se 28.4.2001 v Kladně, ve velmi početné psí rodině, ze třetího vrhu mých rodičů. Mám ještě 3 brášky a jednu ségru,ale od té doby, co jsi mě páničci přivezli domů jsem je neviděla.

                                         

            

Nyní žiji se svou smečkou v Praze. Jsem malá ,bílá a praštěná. Páníčci pořád čekají kdy mě to přejde. Že už nevyrostu, s tím se smířili, že jsem bílá, na to si zvykli, ale kdy dospěji, to nevědí... A vědět by to chtěli! Na druhou stranu vím, že mě za to mají rádi, protože je díky mě stále veselo :-) Mé chování je zkrátka od doby co jsem se vyklubala na svět pořád stejné.

Nejraději chodím ven, hrát si s pejskami, nebo honit na zahradu kočky (ještě jsem, ale žádnou nechytla). Já si vůbec ráda hraji.

Mezi mé nejoblíbenější hračky patří Ketynka (moje starší kámoška a spolubydlící Jorkšírka), dále ty malé zubaté proužky co se dají oddělit od uzávěrů minerálek a další spoustu psích hraček

 

       Ale opravdu nejradši obdivuji svoji krásu v zrcadle. Nebyl mi ještě ani půlrok, když jsem objevila, že jsem nejkrásnější ze všech.A tak rozhodně nevynechám jedinou příležitost se pořádně prohlédnout a svým pisklavým hláskem si se sebou popovídat. Zrcadlo mi nesmí nikdo brát, to potom vyvádím a strašlivě štěkám (neštěká, "piští" - pozn. Páníčka). Jinak si doma ze mě dělají srandu, většinou nechápu proč! A když je moc otravuji, tak se mě zeptají "Adélko,kde máš zrcadlo?" a další hodinu o mě nevědí...

                                                                      

 Jídlu moc nedám. Mám 1,7kg a úplně mi to vyhovuje. Hodně lidí se sice diví a připadám jim hodně hubená, ale když mě to žraní prostě nebaví:-( Jsem přeci velký pes.

Páníčci se mě snaží nějak vykrmit, ale zatím z jejich snahy ztloustla jen Ketynka, protože ta je, co se týče jídla, úplný opak.Ta by mohla žrát pořád. Někdy, když přede mě hodí větší než-li malý kousek jídla tak mi vůbec neudělají radost. Copak nechápou, že jim o takový kus nestojím? Oni opravdu netuší, co to je ochránit před Ketynkou takovou kupu jídla. Ze samého zoufalství to často nakonec sním a až potom si mohu oddechnout a začít se radovat. 

 

Tak a to je zatím vše co jsem vám chtěla o sobě napsat, doufám, že se vám naše stránky budou líbit. Budu moc ráda, když mi něco napíšete.

Odcházím:-)))

Více mých fotek najdete ve fotogalerii.

 

 

  webmaster KATKA