Dejte hlas našim stránkám

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

   

 

 

    

    

     

         

      

     

   

  

   

 

 

 

 

 

 

                 

Narodila jsem se 21.1.2001 v Klecanech. Vážila jsem 0,08 kg.

Na počet sourozenců si již přesně nevzpomínám, ale tuším, že to byli 3 bráškové a moje maminka se jmenovala Peggy.

Na rozdíl od mé kámošky Adélky, se kterou bydlíme pod jednou střechou v Praze, jsem více submisivní a hodím se k citlivým páníčkům, kteří si mě hýčkají. Zkrátka jsem MAZEL.                 

 Mojí největší radostí je, když mohu něco sežrat. Opravdu nejsem moc vybíravá a na to jak jsem malá se toho do mě hodně vejde! Páníčci mi to stále zakazují, že jsem prý tlustá, ale mě je to fuk.

S Adélkou jsme velmi dobré kamarádky, ale už si sní tolik nehraji. Jsem už přeci velká holka. I když ona vždy ví jak mě vyprovokovat ke hře - stačí když mi vezme nějakou mou oblíbenou hračku. Hned jí začnu honit po celém bytě, dokud hračku nezískám zpět, ne vždy je to jednoduché, protože Adéla je velmi hbitá:-). Ráda si také zalezu pod deku a spím. A když mi začne kručet v břiše tak jdu a hledám co se dá zakousnout.

Taky jsem vždy šťastná, když vyrazíme někam na výlet. Ráda potkávám pejsky i lidi. Před pejskama si pokaždé lehnu, abych dala najevo svoji podřízenost, ale jakmile mě začnou očuchávat, tak na ně štěknu! Takže na konec se s nimi nekamarádím. Páníček se mi za to směje a říká mi Bábo, protože jsem nerudná jak stará bába...:-)Ráda aportuji svůj modrý balónek, který jsem dostala ke svým druhým narozeninám.   

 

A čemu rozumím?

ke mě, sedni, zůstaň, přines, nesmíš, fuj (občas teda taky dělám, že neslyším)

piškotek, maso, dobrota, chceš.., jdeme ven (na tohle slyší vždycky)

kde máš myšku, balónek, kostičku

koupačka, česačka, stříhačka (při vyslovení těchto slov mizí do nejbližšího úkrytu a nereaguje ani na sliby z druhé odrážky)  

 

Více mých fotek najdete ve fotogalerii.

Budu ráda, když mi něco napíšete.

 

webmaster KATKA